GigaLighting GigaLighting GigaLighting GigaLighting GigaLighting GigaLighting

O nás

ÚvodO nás

GIGALIGHTING – O značce

Obchodní značka GIGALIGHTING vznikla jako snaha o naplnění vize moderní společnosti zabývající se problematikou interiérového a exteriérového osvětlení s důrazem na osobní přístup ke klientovi, designovou a technickou originalitu projektů, komfortnost ovládání a energetickou nenáročnost světelných aplikací. Při realizaci projektů se opíráme o letité zkušenosti našeho kolektivu se světelnými aplikacemi různorodého určení, světelné projekty administrativních budov, průmyslových hal přes návrhy veřejného osvětlení až po osvětlení sportovišť a architektonických památek. Čerpáme z širokého portfolia renomovaných zahraničních i tuzemských výrobců svítidel a na základě zkušeností s tímto sortimentem jsme schopni nalézt vhodné řešení Vašeho projektu, tak aby splňovalo ty nejvyšší funkční, designové i energetické požadavky.

LIGHT WE TRUST – Naše motto

Z této filozofie vzešlo i naše motto LIGHT WE TRUST, které vyjadřuje náš přístup ke svěřeným projektům, kdy naší maximální snahou je 100% výsledek a spokojenost klienta. Motto, které poukazuje na základní kámen spolupráce s našimi klienty, důvěru. Věříme v kvalitu, transparentní jednání, zodpovědnost a dlouhodobou spolupráci.

INOVATION IN LIGHTING – Náš cíl

Osvětlovací technika je dynamicky se rozvíjejícím oborem, který je nad rámec primárního určení, tedy funkčnosti, stále více propojen s designem a urbanismem. Světelných aplikací je využíváno k navození atmosféry interiérů, k reklamním účelům nebo k stimulaci osob pomocí vhodné regulace umělého osvětlení. Budoucnost osvětlovací techniky je inteligentní osvětlení budov, které je automaticky řízeno v závislosti na okolních podmínkách, např. intenzitě přirozeného světla nebo pobytu osob. Technologický vývoj směřuje ke komfortnějšímu a současně ekonomickému řešení, které dotváří celkový obraz a atmosféru světa kolem nás.

LIGHT WE TRUST